PIVO, VÍNO a NEALKO neomezeně po celý den Cres OKEM WEBKAMERY REPORTÁŽ O CRESU v České televizi Cres OBJEKTIVEM KAMERY Cres NA MAPĚ

Dovolená se psem u moře v Chorvatsku

Podmínky pro cestování s pejskem do Chorvatska se nemění od roku 2010. Platí, že nemusíte mít veterinární prohlídku ani potvrzení veterinární správy. Povinností je pouze čipování. Pes musí být označen mikročipem, který musí splňovat normy ISO 11784 nebo 11785 (tetování Chorvatsko neuznává) !!! - u psů starších tří měsíců je povinný Europas a v něm evidované očkování proti vzteklině.

Chorvatsko - dovolená se psem a jinými zvířaty

Pokud majitel cestuje s více než pěti zvířaty, musí být splněny další podmínky. 24 hodin před cestou musí být pes či psi klinicky vyšetřeni u soukromého veterinárního lékaře. Dobrý zdravotní stav a způsobilost k cestě musí být zaznamenány do pasu. Dále musí mít pes (psi) veterinární osvědčení týkající se nákazové situace vztekliny v místě původu psa (psů), které vystavuje místně příslušná krajská veterinární správa. Tato samá pravidla platí pokud je zvíře do Chorvatska prodáváno.

Chorvatsko - dovolená autem se psem

Při cestě v osobním vozidle musí být pejsek připoutaný, nebo za mříží či v kleci. Už jen z tohoto hlediska se nedoporučuje brát s sebou na cestu mladého, ještě nedostatečně vychovaného pejska. Zásadou je, že pes nesmí v žádném případě rozptylovat či přímo ohrožovat řidiče.

Webkamera

Webkamera

Aktuální teploty

na Cresu 16.07. 17:40
Teplota moře 28 °C
Teplota vzduchu ve stínu 33.6 °C
Pocitová teplota ve stínu 33.6 °C
Tlak 1007.3 hPa
Směr větru SZ
Rychlost větru 14.8 km/h

Předpověď počasí

Podrobná předpověď

Mapa

Jejda... Něco se pokazilo.
Na této stránce se Mapy Google nezobrazily správně. Technické podrobnosti naleznete na konzoli JavaScriptu.
Nastavení cookies