PIVO, VÍNO a NEALKO neomezeně po celý den Cres OKEM WEBKAMERY REPORTÁŽ O CRESU v České televizi Cres OBJEKTIVEM KAMERY Cres NA MAPĚ

UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU

Mapa ubytování

DŮM - D2
Dům D2
DŮM - D4
Dům D4
DŮM - D5
Dům D5
DŮM - D6
Dům D6
DŮM - D11
Dům D11
DŮM - D14
Dům D14
DŮM - D16
Dům D16
DŮM - D18
Dům D18
DŮM - D19
Dům D19
DŮM - D21
Dům D21
DŮM - D22
Dům D22
DŮM - D23
Dům D23
DŮM - D24
Dům D24
DŮM - D25
Dům D25

Sehnat pěkné ubytování v Chorvatsku někdy zabere mnoho času, a proto je snazší využít služeb cestovních kanceláří. Využijte proto bez obav služeb naší cestovní kanceláře Nykar.

Pokud toužíte po ideální dovolené a pohodlném letním ubytování v Chorvatsku na malebném ostrově Cres, budete jistě spokojeni. Příjemné klimatické podmínky spolu s malebnou krajinou a bohatou kulturní tradicí přispějí k tomu, že se z Vaší dovolené stane nezapomenutelný zážitek.

Cestovní kancelář Nykar Vám nabízí ubytování v Chorvatsku na ostrově Cres ve čtrnácti soukromých vilách. Vily jsou situovány na malém vrchu Melin s výhledem na moře, které je vzdáleno 100 až 500 metrů.

MOŽNOSTI UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU NA OSTROVĚ CRES

Nabízené ubytovací kapacity se nacházejí v klidné čtvrti Melin na okraji letoviska Cres. Vybírat můžete ze čtrnácti soukromých domů, které jsou v bezprostřední blízkosti moře a pláží. Stravování a služby recepce jsou k dispozici v domě D11.

V NAŠÍ NABÍDCE NAJDETE:

  • POKOJE: 2lůžkové s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu + WC a jsou vybavené lednicí.
  • APARTMÁNY: 2 až 4lůžkové s možností 1-2 přistýlek. V apartmánech jsou samostatné ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a lednicí, vlastní koupelna + WC.
  • Některé apartmány jsou vybavené klimatizací, wi-fi internetem.

S výběrem vhodného ubytování Vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat.

Ubytování Cres

APARTMÁNY V CHORVATSKU

K dispozici máme 14 penzionů, ve kterých Vám můžeme nabídnout příjemné a útulné ubytování. V těchto penzionech najdete apartmány i dvojlůžkové pokoje.

Nabízíme apartmány v Chorvatsku, které jsou většinou vybaveny dvou, tří nebo čtyřlůžkem. V každém apartmánu je možnost jedné nebo dvou přistýlek. Dále pak všechny naše apartmány v Chorvatsku obsahují samostatné ložnice, obývací pokoje s kuchyňským koutem, lednicí a samozřejmě se sociálním zařízením.

Výše uvedené apartmány v Chorvatsku se nacházejí přímo na ostrově Cres. Cres je půvabný ostrov, který leží v Jaderském moři, přímo v severozápadní části Kvarnerského zálivu. Cres na Vás okamžitě zapůsobí svou atmosférou klidu a pohody, kde si užijete svou dovolenou s rodinou nebo Vašimi přáteli.

Apartmány v Chorvatsku nejsou to jediné, co naše kancelář nabízí. Zajišťujeme stravování, výlety, doporučíme místa na koupání, zapůjčíme plážové vybavení a mnoho dalších věcí.

Webkamera

Webkamera

Webkamera

Aktuální teploty

na Cresu 17.08. 21:10
Teplota moře 23 °C
Teplota vzduchu ve stínu 26.4 °C
Pocitová teplota ve stínu 26.4 °C
Tlak 1008.6 hPa
Směr větru S
Rychlost větru 0 km/h

Předpověď počasí

Podrobná předpověď

Mapa

Jejda... Něco se pokazilo.
Na této stránce se Mapy Google nezobrazily správně. Technické podrobnosti naleznete na konzoli JavaScriptu.
Nastavení cookies